VOLNÁ DEBATA - OPEL ASTRA - Zde můžete jen tak volně debatovat. Pro technické dotazy použijte technickou poradnu.
Jméno:

E-mail:

Komu odpovídáte:

OPEL Astra

Váš příspěvek:
Opiš číslo 456:
Proč sem nepsat technické dotazy? Jsou tři důvody: 1.Zde je to něco jako chat, tj. dotaz a odpovědi se rychle ztratí směrem dolů. 2.Díky tomu, že zde nejsou strukturovány odpovědi, informační hodnota pro další návštěvníky a sledování odpovědí je mizivá. A za třetí, protože to většina přítomných ví, tak na technické dotazy tady nereaguje, tudíž se pravděpodobně nedočkáte odpovědi. Takže technické dotazy pište do TP!

Zobrazit pouze příspěvky s tímto textem:          

   
Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40505) / jako HTML.ZIP    Archiv do 29.1.05 (18914) 2MB Archiv 29.1.05-16.3.08 

Milda
napsal 23. 6. 2026 v 4:02:
Manželka už ztratila trpělivost s pitím svého manžela a rozhodla se, že ho postraší a vytrestá.
Převlékla se za Lucifera, a když se v noci připotácel opilý domů, tak na něj zpoza rohu vyskočila a zavřeštěla.
Manžel si ji prohlédl a s klidem gentlemana jí říká:
"Mě nevyděsíš frajere, 15 let jsem ženatej s tvojí ségrou!"

Milda
napsal 22. 6. 2026 v 6:18:
V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí: "Paní Čermáková, znáte mne?"
"Ale ano, samozřejmě.
Znám vás od plenek.
A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním.
Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než mizerný maloměstský právník."
Právník vytřeštil oči.
Když se vzpamatoval z prvního šoku, rychle se ptá: "Paní Čermáková, znáte právníka žalovaného?"
"Ano, znám pana Vorlíčka ještě z doby, kdy neuměl chodit. Občas jsem ho jeho rodičům hlídala. A i v něm jsem se zklamala. Je to lenoch, udavač a piják. Nedokáže s nikým slušně vycházet a jeho právnické znalosti jsou tak mizerné, že bez uplácení ještě nikdy nic nedokázal."
V tu chvíli soudce zabušil kladívkem a vyžádal si ticho v soudní síni.
Zavolal si oba právníky k sobě a povídá jim tiše: "Pánové, jestli se jeden z vás zeptá té paní, jestli mě zná, dám vás okamžitě zavřít pro pohrdání soudem!"

Milda
napsal 21. 6. 2026 v 15:27:
Děvče hovoří otci: "Tati, jeden chlapec ve škole mi povídal něco, čemu jsem moc nerozuměla...Říkal, že mám pěkné čelní sklo, krásný kufr, super karosérii a moje nárazníky jsou bezchybné."
Otec na to: "Pověz mu, že jsi ještě v záruce a když se opováží zvednout kapotu, aby zkontroloval hladinu oleje, tak mu urvu výfuk!"

Milda
napsal 20. 6. 2026 v 6:57:
Dežo dělá přijímačky na vysokou školu a celá rodina ho doprovází.
Jakmile vyjde od ústní zkoušky, tak se kolem něj shluknou a ptají se ho:
"Tak co Dežo, aké to bolo?"
Dežo: "Ťažké to bolo, ťažké"
"Ako to?"
Dežo: "Pítali sa ma, zda slnko obieha okolo zemegule, alebo zemegule okolo slnka"
"A čos jim povedal?"
Dežo: "Dal so im taků vyhýbavů odpoveď"
"Tož aků Dežo?"
Dežo: "Choď do piči!"

Milda
napsal 19. 6. 2026 v 6:28:
Studenti medicíny mají první praktickou lekci. Stojí kolem operačního stolu s mrtvolou a primář jim říká:
"Aby z vás byli špičkový doktoři, musíte si vypěstovat dvě vlastnosti..."
"Za prvé - necítit odpor!!! Načež rychle stáhne plachtu z mrtvoly, strčí jí prst do konečníku a olízne ho."
"Tak, studenti, teď dokažte, že nemáte odpor, a udělejte to samé."
Po chvíli to opravdu všichni udělají.
"Za druhé - být pozorný a bystrý. Do mrtvoly jsem zastrčil ukazováček, olízl jsem si však prostředníček. Co vy?"

Luboš X17DTL
napsal 18. 6. 2026 v 8:02:
Taky všem Milanům vše nej

Milda
napsal 18. 6. 2026 v 6:25:
Náčelníku!
všechno nej nej k svátku!!! :-D

Milda
napsal 18. 6. 2026 v 6:24:
Ptá se profesor studenta: „Co nám můžete říci o vlivu dědičnosti?”
„Když se dítě podobá otci, je to dědičnost. Když sousedovi, je to vliv prostředí.”

Milda
napsal 17. 6. 2026 v 4:02:
Taky mi někdo mohl říct, že usmiřovací sex má být s tou samou holkou, se kterou jsme se pohádali...

Milda
napsal 16. 6. 2026 v 5:27:
Paní učitelka říká dětem: „Teď vytvořte větu, ve které se bude dvakrát vyskytovat slovo pěkný.”
Všechny děti vymyslely věty jako: „Včera byl pěkný den, protože jsme byli na pěkném výletě.”
Nakonec dojde řada na Pepíčka.
„Tak, teď nám přečti svou větu ty, Pepíčku.”
„Moje sestra přišla domů a povídá: Tati, jsem v tom. Na to táta odpověděl: Pěkný, kurva, moc pěkný!”

Milda
napsal 15. 6. 2026 v 6:28:
Děvčata, mužům je naprosto jedno, zda vaše kabelka padne k botám. Je prokázáno, že pokud máte minisukni, prohlédne si vás 96 % mužů. A pro zbylé 4 % homosexuálů nemá cenu ztrácet vylepšováním čas.

Milda
napsal 14. 6. 2026 v 11:15:
Na rodičovském sdružení: „A nezlepšil se náhodou můj syn?”
„Ale jistě, váš podpis již falšuje daleko lépe!”

Milda
napsal 13. 6. 2026 v 9:57:
Zpívají děti ve škole píseň o mašince.
„Proč nezpíváš, Pepíčku?”
„Znám truchlivou verzi: Ta pitomá mašinka zajela nám tatínka, zajela ho po ránu, když se vracel po flámu, přejela ho přes prsa, u nás nikdo neplesá.”

Milda
napsal 12. 6. 2026 v 6:59:
Muž u panáka vodky prohlásil: „Jsme přece oba v baru za stejným účelem!”
„Jasně,” souhlasí kráska po jeho levici. „Pojď, sbalíme nějaké kočky!”

Milda
napsal 11. 6. 2026 v 6:18:
„Byl jsem u tvého otce a sdělil mu, že bez tebe nemohu žít,” oznamuje mladík své milé.
„A on?” zajímá se děvče.
„Řekl, že můj pohřeb klidně zaplatí!”

Milda
napsal 10. 6. 2026 v 4:29:
Proč mají teplouši rádi ráno?
Milují buzení.

Milda
napsal 9. 6. 2026 v 6:17:
Maminka se ptá synka: "Ládíku, copak bys chtěl pod stromeček? Bratříčka nebo sestřičku?"
Ládík: "Maminko, pokud tě to dole moc neroztrhne, tak sáňky!"

Milda
napsal 8. 6. 2026 v 8:17:
Hrozně lituji toho hypnotizéra, na jehož show jsem včera zašel. Nejdřív zhypnotizoval pět chlapů, ale pak mu začal blbnout mikrofon. Klepal do něj a do toho si pod vousy bručel... "No to mě poser".
To co se stalo potom mě bude ve snech pronásledovat po zbytek života.

Milda
napsal 7. 6. 2026 v 7:42:
"Piju jenom trošku... ale když piju, tak se proměním na úplně jiného člověka a ten pije kurva hodně!"

Milda
napsal 5. 6. 2026 v 6:37:
Když mi přítelkyně navrhla zkusit sado-maso, souhlasil jsem!
Né, že by se mi to líbilo, jen už si dlouho koledovala o přes hubu

Milda
napsal 4. 6. 2026 v 6:54:
Povídá kámoš druhému:
"Při našich sexuálních hrátkách mi stará řekla: Zhasni světlo a strč mi ho do zadku!!!"
"Podle toho jak potom řvala, myslím, že jsem měl chvíli počkat než vychladne..."

Milda
napsal 3. 6. 2026 v 6:36:
Levou nohu poznáte bezpečně podle toho, že má palec na pravé straně.

Milda
napsal 2. 6. 2026 v 4:04:
Ptá se ona:
A myslíš to se mnou vážně drahý?
On na to:
Samozřejmě! Snad si nemyslíš, že s tebou chodím jen proto, že by mě to nějak mimořádně těšilo...

Milda
napsal 1. 6. 2026 v 6:18:
"V této minisukni ven rozhodně nepůjdeš" křičí máma
- "A proč mami?"
"Protože ti z ní vylézají koule Ládíku"

Milda
napsal 31. 5. 2026 v 9:04:
Manželka se dnes probudila s obrovským úsměvem na tváři.
Ještě, že mám ty fixy.

Milda
napsal 30. 5. 2026 v 8:47:
Co znamená zkratka TDI u Volkswagenu?
.
Ten dým ignoruj

Milda
napsal 29. 5. 2026 v 6:28:
Víte kde je nejlepší se rozejít s vaší přítelkyní?
V McDonalds... nejsou tam žádné ostré nože, jen podnosy a talíře z umělé hmoty a vždy se můžete skrýt za nějaké tlusté dítě...

Milda
napsal 28. 5. 2026 v 6:27:
Povídá matka synovi:
Jez špenát, abys byl silný!
Nechci být silný, ani nechci být chytrý, a už vůbec nechci být hezký!
Chci být jak táta!

Milda
napsal 27. 5. 2026 v 6:25:
Dnes přišli zástupci charitativní organizace, jestli bych prý nechtěl věnovat část svého oblečení hladovějícím.
Slušně jsem jim vysvětlil, že člověk, kterému by padlo mé oblečení, rozhodně nebude hladový!

Milda
napsal 26. 5. 2026 v 4:28:
Po první hodině sexuální výchovy kroutí čerstvý puberťák hlavou: „Nikdy by mě nenapadlo, že holky hrají v tom sexu tak důležitou roli!”

Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40505) / jako HTML.ZIP